Rusové nefňukejte jak baby, na hokejových mistrovstvích nemáte co dělat

8. 01. 2024 15:44:07
A nejen na nich i na všech světových sportovních klání včetně olympijských her. Státem řízený doping, nyní agrese proti Ukrajině. Slušným lidem nechybí jejich účast ani v nejmenším.

Po skončení hokejového mistrovství světa se v Rusku opět spustil téměř povinný nářek nad tím, že prý Rusům bylo toto světové klání ukradeno. „Mistrovství světa jsem nesledoval. Šampionát bez účasti našeho nároďáku mě nezajímá. Je mi jedno, kdo je ve finále nebo v semifinále. Kdybychom mohli hrát, samozřejmě skončíme první,“ chvástal se podle webu sport.cz dvojnásobný olympijský vítěz a osminásobný mistr světa Boris Michajlov.

Tak to určitě, já nabízím statistiku posledních pěti MS v hokeji juniorů, kde Rusové hráli. Jednou stříbro, dvakrát bronz, jednou čtvrté místo a jednou konec ve čtvrtfinále. Ještě zápasy s českým týmem. V roce 2021 Česko-Rusko 2:0, v roce 2020 Česko-Rusko 4:3. Z toho je tedy patrné, že ruští mladíci nepatří mezi super mančafty v hokeji a zlato získali naposled v roce 2011. Takže nechápu, kde vzal Michajlov své neopodstatněné sebevědomí. Normální ubožácká tragikomedie!

Jednoznačně vyznívá i diskuse pod článkem iDNES.cz, kde diskutující Daniel Tomáš upřesnil: „Z posledních pěti dospělých MS, na kterých rusáci hráli, byli třikrát 3., jednou 5. a jednou 6. Takže takový lehce nadprůměrný tým. Žádná tragédie, když nepřijedou.“ Za to dostal zatím 29 plusových lajků a žádný mínusový.

Já za svůj příspěvek: „Nikomu normálnímu Rusové nechybí, v hokeji i jinde,“ dostal 45 plus a jen 3 mínus.

Rekordman Zbyňa Vrba dostal 87 plus proti 3 mínus za tento text. „Vážně se ptáme, komu chybí věčně podvádějící, programově dopující rusáci? To už se zapomnělo, že byli vyloučení ze všech možných sportů kvůli státem řízenému dopingovému programu? Že jejich sportovci odmítali vracet medaile, když se jim na doping přišlo? Že upláceli vedení sportovních soutěží a svazů?

Vážně? Hokejová dvacítka, která musela narychlo odjet z turnaje, protože při kontrolním testu neprošlo dopingovou kontrolou celé družstvo a tak turnaj dohrála osmnáctka?

Takže asi takhle - rusáci chybí jen primitivům, kteří jsou na jejich straně. Normální sportovní fanoušek si oddychne, protože bez rusáků klesá počet medailí doručených poštou 3 roky po akci na minimum.

Jedinou chybou je, že se je nepodařilo dostat doslova VŠECHNY doslova ze VŠECH sportů.

Poslední taková pěkná aktuální rusácká férovka byla k vidění v šachu. Dva rusáci si dohodli partii a remízu. Naštěstí zakročil rozhodčí a udělil jim oběma 0 bodů místo 1/2 bodu.

Asi taková sebranka to je.“ Naprosto perfektní a výstižný text.

Rusko fakt nejen na sportovních soutěžích nechybí nikomu normálnímu. Vzpomínám jak naši biatlonisté popisovali atmosféru na mezinárodních závodech. Bývalo prý normální, že si u tras závodů nechávali láhve s nápojemi. To později kvůli Rusům nebylo možné. Měli oprávněné obavy, že by jim Rusové mohli do nápojů namíchat doping, aby české sportovce zdiskreditovali. Tato znepokojení chápu, rusáci jsou schopni i těch nejhorších špinavostí jen proto, aby vyhráli. Koneckonců státem řízený doping to dokazuje. Rusáci se neštítí jakýchkoliv podrazáckých praktik, to už bylo v mnoha případech opakovaně dokázáno.

Rusko má jedinou šanci, aby se opět mohlo zúčastnit mezinárodních soutěží, ihned a bezpodmínečně ukončit agresi proti Ukrajině a stáhnout svá vojska z okupovaného území.

KOMENTÁŘ: Komu teď Rusové chyběli? Je dobře, že hokej odolává čardáši s ďáblem - iDNES.cz

MS hokej U20 | Rusové zuří, český bronz je nezajímá: Vzali nám zlaté medaile, čílí se legendy - Sport.cz

Autor: Jan Ziegler | pondělí 8.1.2024 15:44 | karma článku: 27.01 | přečteno: 507x

Další články blogera

Jan Ziegler

Macron není Daladier a proto volá k boji s Rusy, agresorům se neustupuje

Francouzský prezident Emmanuel Macron připustil, že Evropa může vyslat vojáky na Ukrajinu proti Rusku. To je moc dobře! Víme, jak kdysi jiný Francouz Daladier se zbaběle podvolil násilníkovi a byl z toho hrozný masakr.

27.2.2024 v 15:11 | Karma článku: 19.82 | Přečteno: 335 | Diskuse

Jan Ziegler

Zdeněk Štěpánek hrál Husa skvěle, k husitství byl ale kritický

Byl to opravdu pan herec. Vynikajícím způsobem ztvárnil stovky rolí. Nezapomenutelní jsou například jeho tragický Maršál z Bílé nemoci či komediální Mikuláš Dačický z Heslova z filmu Cech panen kutnohorských.

26.2.2024 v 12:26 | Karma článku: 18.15 | Přečteno: 303 | Diskuse

Jan Ziegler

Sehnat za komunistů kazeťák byl problém, pomohla teta řeznice

Za socíku se nekupovalo, ale shánělo, západní zboží bylo k dostání v tuzexu. V normálních obchodech jste třeba u radiokazeťáků museli mít velké štěstí nebo protekci. Já měl to druhé. Teta řeznice na malém městě byla k nezaplacení

23.2.2024 v 10:09 | Karma článku: 28.23 | Přečteno: 674 | Diskuse

Jan Ziegler

Otřesný únos mladé ženy, Rusko jde na ruku fanatickým islamistům

Šestadvacetiletá Seda Sulejmanovová utekla z rodného Čečenska před vnuceným sňatkem, který ji podle islámského práva domluvila rodina, do Sankt Petěrburgu. Odtud však byla násilím deportována zpět. Možná byla i zavražděna.

22.2.2024 v 13:00 | Karma článku: 35.76 | Přečteno: 5395 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Michael Laitman

Život uběhl jako sen

Ví člověk opravdu, co chce? Nikdy to neví. Zeptejte se starších lidí a oni vám to řeknou: „Nestačili jsme si ani uvědomit, jak jsme život prožili a co jsme v něm vlastně dělali. Naráz někam proklouzl.“

28.2.2024 v 4:52 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 68 | Diskuse

Tadeáš Firla

Co je kolaborace?

Když v době druhé světové války někdo omlouval zabíjení, genocidu civilních občanů nacisty, tak se tomu říkalo kolaborace. Nedokážu pochopit vyjádření premiéra Slovenska Fica. S tím se nedokážu srovnat.

27.2.2024 v 22:39 | Karma článku: 15.69 | Přečteno: 193 | Diskuse

Jan Lněnička

Odvody - konečně!

Konstruktivní návrh jak zařídit v případě ohrožení nebo války obvody. Plošné zavedení odvodů plánovalo Ministerstvo obrany již v roce 2015, poslanci se nějak nedohodli, nakonec to skončilo pouze u dobrovolných odvodů.

27.2.2024 v 19:49 | Karma článku: 21.05 | Přečteno: 333 | Diskuse

Miroslav Gruner

Jak velký je vlastně stupeň militarizace ruské a ukrajinské společnosti v této době?

V přepočtu na počet obyvatel má Ukrajina ve zbrani jen asi 2 - 3 násobek mužů než kolik byl mírový počet vojáků tehdejší České socialistické republiky před 35 roky, v době končící Studené války. A Rusko o 1/3 méně než my tehdy...

27.2.2024 v 16:02 | Karma článku: 14.03 | Přečteno: 384 | Diskuse

Tomáš Flaška

A proč Rusům a jejich příznivcům nenaservírovat jejich vlastní polívčičku?

Rusy dosazený gubernátor zabrané ukrajinské Záporožské oblasti Jevgenij Balický: „Vysídlili jsme velké množství rodin. Nebyl to snadný úkol. Deportovali jsme ty, kteří nějakým způsobem nepodporovali speciální vojenskou ...

27.2.2024 v 15:17 | Karma článku: 30.37 | Přečteno: 606 | Diskuse
Počet článků 3280 Celková karma 26.34 Průměrná čtenost 1819

Jsem publicista, žiji v Českých Budějovicích, mám rád historii i jižní Čechy. Jsem rád za rody vladařů z Rožmberka a knížat Schwarzenberských, které mají zásluhu na zvelebení této půvabné krajiny.

Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz

Útok moukou byl podvod. Bendigovi hrozí trest, že úřady zaměstnal zbytečně

Zpěvák Jan Bendig se nestal obětí útoku moukou, jak sám všude rozhlašoval. Celou událost s „pachatelem“ ve skutečnosti...

Zemřela slovenská moderátorka, oblíbený byl její pořad, který pomáhal dětem

Zemřela moderátorka a logopedka slovenské dětské televizní stanice JOJko Lucia Palugyayová. Bylo jí 47 let. Na...

Bufet v Českém Krumlově se stal přes noc hitem. Zaujal řízkovým chlebíčkem

Fotografie chlebíčku na řízku obletěla na sociálních sítích během středečního dne téměř všechny skupiny. Tuto...

Jak uspokojit ženu? Odborníci vědí, jak na to. A za pokus to rozhodně stojí

„Přestože jsem po třicet let zkoumal ženskou psychiku, nejsem s to odpovědět na velkou, dosud nezodpovězenou otázku, co...

Prý vypadám jako chlap. Kritika na sítích mě ranila, přiznává Julia Robertsová

Julia Robertsová (56) je americká herečka a bývalá modelka, jejíž jméno a filmové role zná celý svět. Navzdory slávě se...