Pátek 8. prosince 2023, svátek má Květoslava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Pátek 8. prosince 2023 Květoslava
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Vaše přirovnání k Pinochetovi je mírně řečeno hodně pitomé. To jste mohl rovnou napsat, že Německo hospodářsky po krizi zvedl Hitler. A představa, že by vládu bez zodpovědnosti dosazoval Pavel, respektive Kolář, respektive Vohralíková, to si snad děláte srandu.

1 1
možnosti

"v případě nemocenské se počítá náhrada pouze ze základu, stejně tak u podpory v nezaměstnanosti" - - - něco mi uniklo? Přestal platit průměrný hodinový výdělek? - - - - Prosím o dodržování elementární úrovně blogů. Všechno je to na internetu, na jedno kliknutí.

1 0
možnosti

P41e28t66r 46S35i33m37a

17. 9. 2023 19:21

Je videt ze pan nevi o cem pise ...vite jak poznate dobreho zamestnavatele? nema uvedeno u vyse platu magicke slovicko AZ ..a vite proc ti co v mediich placi ze nejsou lidia neustale nejake shani? ti jedou ve velke casti v uzasnem systemu nizky zaklad ale pri splneni ..aktivite ..atd .atd tak vas plat bude AZ ..

0 1
možnosti

Císařem mohl být taky magor a vláda by podle toho vypadala

1 0
možnosti

Mám z toho depku, nevím, koho volit v příštích volbách...

0 0
možnosti

Pokud chcete, aby Babiše bolela hlava, volte Okamuru a jeho SPD !!!

0 0
možnosti
Foto

Pinocheta nejen ekonomického. Pokud by po příštích volbách hrozilo otočení kormidla směrem na Kreml soudruhy z PRO, ANO, SPD, Trikolóry a KSČM, tak má generál Pavel povinnost v čele armády zasáhnout v duchu Augusta Pinocheta a zlikvidovat takovou bezpečnostní hrozbu všemi prostředky a to včetně podporovatelů, byť bychom dočasně utlumili demokratické principy.

1 0
možnosti

Ano, to máte pravdu. Stejně jako to udělali soukmenovci vašeho stylu myšlení už v roce 1956 v Maďarsku či v roce 1968 v československu, kdy taky zachraňovali demokracii. Demokracii jedinou správnou, kterou občas nazývali demokracii lidovou.

Lidovou.. vlastně teď už liberální demokracii a případné střídání vlád na základě voleb si zkrátka rozvracet nedáme. Buď bude vládnout současná vláda jedné pravdy anebo žádná jiná.

3 0
možnosti

Souhlasím s vámi, že když je třeba šetřit, tak všude a důsledně. Když teče do lodi, tak všichni musí k pumpám. Ale...Jako důchodce chápu a souhlasím se snížením valorizace, dokonce bych pochopil i uplné zrušení valorizace, kdyby.... kdyby politici ve stejné době nezvýšili svoje platy o 11 procent a návrh, aby se i oni podíleli na usporách a toto zvýšení redukovali, tak tento návrh neoznačili za populismus a neshodili jej se stolu. Vím, ušetřená částka by byla marginální, ale její symbolický význam by byl velký.

7 0
možnosti

Jak se pozná jucitel, který maká, od toho, který nemaká?

1 0
možnosti

Škrty nic nevyřeší, když se neodstraní příčina.

Vzpomínáte, jak se dral Fiala k moci? Jak všechno úplně nejlépe věděl, jak kritizoval a jak sliboval?

Po dvou letech se této vládě podařilo rozvrátit ekonomiku, nastartovat inflaci, která je v Evropě rekordní, hluboce rozdělit společnost, zavést v ČR po roce 1989 znovu cenzuru. Společnost je díky Fialovi a jeho liberálně bolševickým dezolátům devastována po stránce politické, ekonomické, sociální a hlavně morální. Státní dluh a inflace rostou rekordním tempem, tržní ekonomika je dál měněna na centralizovanou, dotačně byrokratickou ekonomiku, s níž přichází úpadek a ztráta konkurenceschopnosti. Střední třída je ničena. Znovu je nastartováno pronásledování oponentů za ideologické prohřešky. Státní aparát nabobtnal o nová ministerstva, nepotřebné instituce (např. SYRI), nové policejní útvary na hlídání a kontrolu občanů.

Fiala se stal synonymem je nejzvrhlejší nekritické servilnosti vůči cizím mocenským centrům, srovnatelným snad jen se servilností Emanuela Moravce z protektorátní vlády. Ani Hácha či Gottwald nebyli tak nekriticky servilní, hodně věcí dělali ze strachu z Hitlera respektive Stalina. Fiala čeká na sebeslabší signál vyslaný z Bruselu, Washingtonu či Kyjeva, aby jej bez meškání hned splnil a dostal za to pochvalu. To, že většina těch příkazů má povahu další devastace České republiky a je zcela v neprospěch nás všech ( nejdražší elektrická energie, aby se Němci a americké společnosti s podílem v Čezu nerozlobili, přijetí migračních kvót zabalených pod heslo povinné solidarity, atd.)

Pinochet byl svého času instalovaný s pomocí USA, Fiala byl instalovaný s pomocí Bruselu ( proto ta obří nekritická servilnost a podlézavost). Potřebujeme do čela této republiky hlavně dostat znovu někoho, kdo bude konat ve prospěch občanů České republiky a dokáže se vzpříčit těm nejzvrhlejším požadavkům ze zahraničí na další devastaci a vysávání ČR.

7 4
možnosti
Foto

Příčinou je socialismus. Fiala by měl co nejrychleji zavést kapitalismus bez státních regulací a odstranit všechny překážky pro podnikání. Za druhé by se měl zaměřit na důslednou ochranu vlastnických práv. Tohle jsou příčiny současného stavu.

7 0
možnosti

P57e95t38r 87N67o83v44ý

16. 9. 2023 6:28

Sel Vetva, pujdes taky. Vubec se nesnaz.

0 0
možnosti

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS