Neděle 24. září 2023, svátek má Jaromír
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Neděle 24. září 2023 Jaromír

Doba je to hezká.Je svoboda vyjadřování a shromažďovací. A tak se blábolí. Nohavica, že se narodil a umře v komunismu. Volně to potvrdí agent Bureš- Žije a trpí v totalitě. Hezká sobota, Ćást lidí oslavovuje Putinův režim na Václaváku. Já s dalšími statisíci nadšenci - na Dnech NATO. Žena s kamarádkou přechází Beskydy, nalézá hřiby. Mládežnice yysmáté. Jedna dcera paří v Opavě, druhá v Havířově. I děkan Ševčík je v pohybu- Na demonstraci u Raichla. Pozor ! Nikoliv jako účastník, Starostlivý táta. Pátral po členech rodiny, pojďte už domů. Úžasný člověk. Minule u Muzea - jako zdravotník. Jak říkám. Krásná doba. Každý se věnuje svým zálibám ...

J52o22s90e70f 62N84i36k42l

17. 9. 2023 13:49

Ano, krásná to doba, člověk si může přeložit z hebrejštiny výstupy Mosadu o čemkoliv i o skutečných ztrátách Rusů a Ukrajinců ve válce, nahlédnout do map, kde roste nejvíce prašivek, od pana Vodvářky, že prý už zase žijeme v totalitě, reklamu na náhrobek, zase je podražili, podívat se jaké kdo nosí pemprsky, jak nejlépe spáchat sebevraždu, krásná doba. Každý se věnuje svým zálibám...jak to tem BRICS myslí, kde mají dražší pivo...prostě takový výron pitomostí...

Foto

Jenže byl k vlaku přistaven autobus, který cestující odvezl do Prahy. Takže ti, co chtěli zúčástnit demonstrace se demonstrace zúčatnili. Mohli si zařvat, zanadávat si na vládu, až do stavu orgasmu

Foto

Jednou jsem v Benešově něco podobného zažil kvůli srážce vlaku s autem. Musel pro mě dojet z Prahy zeť, protože autobus ne a ne přijet.

Foto

Kdysi to vyjádřil docela přesně Msgre.Tomáš Halík.

Zdravý a silný organismus se umí vypořádat s nemocemi, případně i rakovinným bujením. Oslabený pak zákonitě méně a snadněji podlehne nemoci.

Stejné je to u společnosti. Pokud je konsolidovaná a zdravá, podobné metastázy typu pan Rajchla a ostatní jsou jen efemérní, pokud se vůbec objeví. Nemocná společnost je pak náchylná k rozkladu a sebedestrukci.

Umí si někdo představit, že tento pouťový mámič by se skutečně dostal do parlamentu?

Dovedu, dopadl by stejně jako JZHamplová, po první schůzzi by zjistil, že je exotem a pro smích a tak by stejně jako JZH nechodí do senátu, ale ne Václavák, přestal docházet a pokračoval by v tom co dělá dosud

Vzpomínáte na akce Holešovské výzvy? Tenkrát Popelka zdůvodňoval malou účast tím, že dráhy zrušily několik speciálních vlaků do Prahy ...

Rychlík z ČB do Prahy dnes mívá pět vagonů, z toho jeden je 1. třída s bufetem. Předpokládám, že 1. třídou rajchlovci nepojedou, když si stěžují, jak mají málo peněz. Ve vagonu 2. třídy bývá do 10 kupé, dnes po šesti místech, takže 10x6x4=240. Připočtu-li nějaké stojící a pominu-li, že ne všichni cestující jeli na Rajchlovu demonstraci tak se jedná o nějakých 300 lidí, kteří by na té demonstraci chyběliV těch 100 000, kteří tam, jak rajchlovci tvrdí, bylo, by se to asi významně projevilo.

Tak Jindřich je agresivní, zlý a nenávistný člověk, který nemá nejmenší problém, zneužít lidské neštěstí ve svůj prospěch.

Důležité však je, že ho fanatici na které spoléhal, poslali sobotní dezinfostrací jasně tam, kam patří. A to do zapomnění.

Přítomných bylo málo. A tak Jindřich může přibalit Hamplovou a můžou odejít za Vrábelem.

Foto

Nechci snižovat včerejší tragedii na trati, ale mám jeden podobný zážitek. Kdysi jsem dojížděl do zaměstnání vlakem. Na jednom místě u trati byla velká ohrada, kde se pásly jalovice. Jednou ráno se přihodilo, že přes poškozenou ohradu se stádo jalovic ocitlo na trati. Vlak pak jednu z jalovic zabil. Byla z toho mimořádná událost a dvouhodinové zpoždění. Jeden kolega pak svůj pozdní příchod do práce zdůvodnil tím, že vlak přejel krávu. Spolupracovníci si ho pak dobírali: "Ty vole, blbější výmluvu sis snad vymyslet ani nemohl."

J86i29r62i 42V28r20a15b58e45c

17. 9. 2023 10:52

Že ten chlap vůbec vystudoval, to opravdu nesvědčí o úrovní školství.

Foto

Podle jedné konspirační teorie byl dobrovolník ke skoku pod vlak vylosován, aby bylo malé množství zúčastněných na co svést.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS