Pátek 8. prosince 2023, svátek má Květoslava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Pátek 8. prosince 2023 Květoslava

Pane Zieglere!

Blábolení nejvyššího, postkomunistického, překabátěného oligarchy je každému myslícímu člověku známé a odporné, ale doporučuji si všimnout, s kým to svoje centrum chtěl rozjíždět, s dalším postkomunistickým, překabátěným zbohatlíkem!

Myslící lidé by si měli dát pozor na to, jak někteří politici svým systematickým lhaním a vpravdě petrohradským ruským trollingem se posunují od stran populistických k anarchistickým!

Foto

Už zase pícháte do vosího hnízda? :-)))) Karma

Pro ty méně chápavé, blog není o covidových opatřeních ani o nákupu stíhaček. Kdo to pořád nechápe, má smůlu.

P69e58t97r 33N11e32d83v27ě95d

1. 11. 2023 18:11

To je ale legrační blog. Tak Babiš chtěl postavit onkologické centrum v Praze. Dokonce, jako několik dalších vymýšlíte, že zneužil tu mladou operní pěvkyni jako děsnou kritiku vlády. Tak určitě. Vsadil bych se, kdyby s onkocentrem vyrukoval slepenec, meldujete tady chválu o božím nápadů.

A kde je hala pro Sáblíkovou? Na stejném místě jako továrna na čipy a ta druhá, na baterky...

Zajímavé, že jste se nezmínil, ale to už tak je, každý může psát o čem chce. Jen někteří pak prudí ostatní, že nejsou objektivní. Tím zdravím milý uliční výbor...

Kádrovaci už nastupují v plné síle, co jsem si to dovolil. Znovu opakuji, já nemám problém s kritikou Fialovy vlády. Avšak Babiš je pro některé jedince nedotknutelný. Oni jsou schopni jej snad hájit, kdyby jim zabil vlastní rodiče. To je ovšem mentalita sekty.

Milý Jene,

rakovina (zhoubné novotvary) je dlouhodobě druhou nejčastější příčinou úmrtí v ČR po kardiovaskulárních chorobách. Chtít postavit v Praze na Královských Vinohradech solidní kliniku, která by se touto medicínskou problematikou zabývala, vůbec od věci není. Že má Vinohradská nemocnice svou onkologii je sice pravda, nicméně pavilón B je zařízení, v němž jsem jako brigádník pracoval během letní brigády někdy před 40 lety, takže na rozdíl od Vás vím, jak asi zhruba vypadá.

Takže Vinohradům by nová, moderní klinika určitě slušela! A já se tady přidávám bez uzardění k těm, kteří Vámi uvedených 7 miliard za tuhle nepřipravenou "zbytečnost" považují za výrazně inteligentnější investici, než nákup amerických stíhaček.

Foto

Jaká rychlobruslařská hala? To je kampáááň a účelovka!

Foto

Jaká? Přece ta, co stojí hned vedle Apple Store :-)

Studie proveditelnosti jasně dokázala, že Babišův projekt na Vinohradech je neproveditelný. Rozhodli tak odborníci, názory jiných jsou irelevantní. Čili se jednalo o pouhé Babišovo plácnutí do vody.

Babišův projekt onkocentra na Vinohradech padl – (neovlivni.cz)

Podstatou záležitostí je, že projekt Onkocentra na Královských Vinohradech nedoporučili odborníci a označili jej za nerealizovatelný. Pro nevzdělané doplním, před samotnou stavbou se provádí studie proveditelnosti, a pokud ta dopadne nepříznivě, projekt se nerealizuje. Investoři se řídí studiemi proveditelnosti, to je normální postup.

Pro mne jsou důležité názory odborníků, nikoliv řidičů MHD, učitelů, Peti Nedvěda apod. To jsou takoví ti všeobecní znalci, kteří ráno řeší ekonomiku, odpoledne covid a večer fotbal. Sorry, takové nelze brát vážně.

Samozřejmě onkologická oddělení jsou potřeba. Ale rovněž musí se rozhodnout fundovaní odborníci, kolik takových a na jaké úrovni potřebujeme. Oni o to musí řešit. To není námět pro ulici a politický populismus.

Víc nevím, co bych k tomu dodal. Jestli tak jasnou záležitost někdo nechápe, jeho problém.

Pěkně jste zvedl tlak úderem modrokošiláčů . Karma

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS