Pátek 8. prosince 2023, svátek má Květoslava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Pátek 8. prosince 2023 Květoslava

Každý výrobce, bez vyjímky , vyrábí to co si přeje odběratel. Z logiky kterou ani vy nemůžete popřít. Když si zcela dominantní odběratel, případně jejich "společenství", objedná od jednoho z největších výrobců danou klasifikaci výrobků, určenou hlavně cenou, pochopitelně ji dodá. Kdyby to neudělal, nebude brzy nejen největší ale nebude vůbec. Zcela jednoduchý zákon "trhu".

Že tu nekvalitu kritizuje z pozice politika je přeci zcela normální, pravda z pozice politika by s tím měl spíše možnost něco dělat ale to je, jak jsme se dozvěděli pro změnu od současných vládních kritiků téhož, nemožné.

Vaše dobré rady jak to má každý kritik zkusit jinak jsou natolik mimo realitu, že nemá smysl se tím zabývat. Je to podobné jako bych po vás chtěl aby jste si založil celostátní noviny a ovládl svými novinářskými kvalitami mediální trh.

Jenomže Babiš je zároveň podnikatel a původně majitel obřího holdingu a klíčový hráč v potravinářském průmyslu. Jeho role politika a pisnikatele nejdou oddělit.

Já jsem ze současnou podobou mediálního trhu v ČR spokojen a nehodlám si zakládat nový deník. Ovšem Váš nápad je hodně mimo mísu. Pokud by někdo chtěl založit nové médium, musí mít především organizační schopnosti (kromě kapitálu samozřejmě)a sehnat si kvalitní lidi. Vaše představy o tom, že by se noviny daly dělat s jedním člověkem jsou nesmyslné.

Foto

Jestli je Biedronka portugalská, pak Prazdroj je japonský a Škoda je německá.

A Volvo je čínské.

Nepsal jsem, že Biedronka je portugalská, ale majitelem je portugalská, ale majitelem je Portugalec a to je rozdíl.

Líbí se mi vaše připomínka hesla JFK o "dělání pro vlast". Myslíte si, že vaše články-bláboly naše republika potřebuje ?

Osobně mi Babiš řečeno "velejemně" nesedí, lidsky i uvažováním, ale nepsal bych blog prosycený nenávistí k němu. Jak je možné že Kostelecké uzeniny už nekrachly, když chrlí samé šunty, Nebo Vodňany. Třeba proti Olmě, Hlinsku či Moravii (myslím že to tam také spadá) jako spotřebitel nic nemám. Samozřejmě jeho návrh na nulovou DPH je nesmysl, on to určitě ví ale taková je politika.

Foto

Jsou lidé, kteří si zkrátka kvalitní potraviny nemohou dovolit a nemusí to být jen díky tomu, že jsou neschopní. Jinak karma, dobrá argumentace. Babiš je poslední koho tady zajímá kvalita potravin.

Též si myslím, že Babiš z nás dělá svými potravinami popelnici Evropy.

Co Vám brání abyste založil síť prodejen s českými výrobky? Když to chcete od Babiše?

Nemyslím si, že by něco takového autor od Babiše požadoval. Pouze poukazuje na skutečnost, že Babiš kritizuje kvalitu potravin, ale jeho podniky vyrábějí potraviny nevalné kvality.

Foto

Nula od nuly pojde. To by v tom byl soudruh čert, abych Vás ,,nedonutelil"až k pláči. Což platí i o těchto stránkách

No to víte. Když už náhodou není Rusko, tak je zase Babiš. A tak stále dokola.

Foto

K diskuzi:

Každý má právo si kupovat nekvalitní potraviny. Jistě.

Ovšem měl by být o jejich kvalitě informován.

Pokud zahraniční firma předstírá, že na náš trh dává totéž co na trh svůj či trhy jiné, je to obyčejné šejdířství či spíše podvodné jednání, pokud je tovar pro nás ošizen.

Kdyby minulé vlády zamezily tomuto šejdířství a šmejdství, nemusel by pan Babiš dnes předstírat, že spadl s višně, tedy objevovat pro nás nedůstojnou a ponižující realitu, která je většině občanů mnoho let známa. Šejdířům se daří tam, kde šejdíři tolerují

šejdíře.

Foto

Pan Zavadil má samozřejmě na lásku k šejdířství právo.

Smazaný příspěvek

Příspěvek byl odstraněn autorem blogu. Opakované vložení může být smazáno redakcí.

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS