Pátek 8. prosince 2023, svátek má Květoslava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Pátek 8. prosince 2023 Květoslava
Foto

Kdekdo žvaní o návratu totality, policejním státě atd. Žvaní a mohou žvanit. Kdyby takhle žvanili za komunistů tak by seděli, jejich děti by nemohly studovat a spoustu dalších šikan pro celou rodinu. Zajímavé je, že většinou žvaní od věci. Článek o koze a oni o voze. Za to ovšem většinou mohou američtí imperialisté a ne nízké IQ.

Vašek

Foto

Žvanílkové žvaní. Jen na jedno z listopad. hesel se poněkud pozapomnělo. ,,Nejsme jako oni", ač mnozí jsou, resp. se od ,,oněch" až tolik neliší. Nejen ,,po ovoci poznáte je"

To, co se dělo v SSSR, bylo opravdu zrůdné. Ale nemám pocit, že by u nás měli lidi strach z gulagů, poprav bez soudů a podobných věcí. Spíš z něčeho jiného, dovolím si použít slova bývalého předsedy Senátu pana Kubery, protože já bych to líp nenapsal(snad to není proti pravidlům).

„Zatímco my si připomínáme oběti komunismu, skandujeme ‚komunisté nikdy více‘, totalita se nám vkrádá do našich domovů zcela jinak. Odlišnou cestou skrytou za korektnost, spravedlnost, slušnost, vnímavost, gender rovnost a tak dál.“

Koukám, že se pravda kádrovacímu výboru nelíbí. Karma.

J52a12n 62D32o82u80š20e11k

21. 11. 2023 16:53

To mátě těžké. Na hradě kovaný komouš co by se vzdal posledního nástroje jak se bránit zhůvěřilostem novodobého RVHP. Vláda plná těžkých diletantů stahujících nás ke dnu. Na vnitru oddíl potírající dezinformace nebo podvratné živly. Kýho čerta co je to za svinstvo. Mohl bych pokračovat dál a dál. Jistě, máme docela funkční demokratické zřízení, tedy pokud si s ním ovšem někdo nevytře zadek předvolební koalicí. Podle práva, leč sviňárna. Ty paralely tu prostě jsou. A lidé to vnímají.

Foto

"Jistě, máme docela funkční demokratické zřízení, tedy pokud si s ním ovšem někdo nevytře zadek předvolební koalicí. Podle práva, leč sviňárna."

Předvolební koalice není nic nedemokratického ani špatného, naopak nedemokratická a protiústavní je existence omezovací klausule. Kdyby nebyla, tak by nebylo třeba předvolebních koalic.

Ovšem základní příčinou neblahého stavu naší politiky je skutečnost, že 98 % občanů je líných podílet se na činnosti nějaké politické strany.

Foto

Bohužel jsou lidi co na to slyší. A jejich asi 30%.

Podle mě je to pořád dědictví socialismu a jeho lámání charakterů.

Ano! Podle alternativního myšlení ruské desinformační války obhajují ruské počínání! Okamura a jeho SPD, Babiš a jeho ANO, Václav Klaus, Miloš Zeman a spousta dalších!

J87o66s80e40f 54N88i17k36l

21. 11. 2023 20:14

Dějiny opakovaně potvrzují, že boj s myšlenkami, třeba i špatnými, formou jejich blokace je daleko nebezpečnější než samy špatné myšlenky.

J23a11n 64Z94i43e98g83l67e48r

22. 11. 2023 11:18

To je ovšem klasická komunistická taktika

Babiš byl významný člen KSČ? co pak byl pan prezident?

Foto

Například pan prezident Gottwald byl mnohem významnější člen KSČ

Kdo zažil kom. totalitu, obzvláště pak i na své kůži (!), musel by být slepý nebo mít totální amnézii, aby neviděl, že k máme k nové totalitě opět směle nakročeno.

Čekal jsem reakce typu, kdo si dovolí kritizovat Babiše, je nepřítel lidu. A také protože pan prezident. Když už nevíš kudy kam, hoď tam Petra Pavla.

Jednodušší jedinci zkrátka nepřekvapují.

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS