Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Na Davida můžeme mít názor jakýkoli, ovšem odvolávat se kvůli němu na už klasické výkřiky známé puberťačky Kopecké je opravdu úsměvné.

0 0
možnosti

Jestli sledujete co vypadává z předsedkyně EK, premiéra Španělska či Belgie (současná a budoucí předsedající země), tak postoje SPD, na rozdíl od našich vládních, jsou v této věci prounijní, v duchu evropských hodnot. :)

0 0
možnosti

Můžete psat co chcete, ale dokud tady nebude rozumnější strana, která rekne, že bude hajit naprostý stop stav islámské migraci za jakoukoli cenu, tak je SPD docela dobrá volba. K cemu vám je členství v EU, kdyz vám na dvorku bude halekat Muezzin? Naprosto k ničemu. Podivejte se na Holanďany, ty nemeli zadnej priklad v Evropě a jejich predstavivost byla extrémně slabá. No a sou definitivne v řiti i celým svým HDP a v yysokou zivotni urovni.

0 1
možnosti

J29a58n 67Z61i70e14g41l61e88r

24. 11. 2023 14:55

Většina lidí je rozumných a SPD volit nebude.

1 0
možnosti

A kdyz bude SPD jedina strana s programem neprijimat, tak budu volit SPD. Moc dobre si pamatuji na slova demokraticke opozice, ze musime byt solidarni, musime mit evropske reseni a hlasovat pro kvoty. A jakze to vlastne hlasuji europoslanci z topky, stanu a piratu ohledne prijimani ? A pan David ? Nerekl nahodou akorat to, ze nehodla oznacovat jednu genocidu za dobrou a jednu za spatnou ? Vy to vnimate jako podporu jedne ? To jsme zase tam, kde jsme uz byli. Bard z Ostravy nechtel vratit medaili a hned je z nej podpirovatel vrazdeni miminek. Ne, neni.

1 2
možnosti

Ze strany Hamásu to nebyla genocida, ale teroristický útok. Ze strany Izraele to taky není genocida, ale oprávněná likvidace těchto teroristů. Že se to neobejde bez civilních obětí padá na vrub Hamásu, který to vše spustil. Kdo seje vítr, sklízí bouři. David obojí nazval genocidou, aby si mohl kopnout i do Izraele.

4 0
možnosti

Neprijimat, neprijimat a jeste jednou, neprijimat.

0 0
možnosti

Aniž bych musela bránit SPD, je rozdíl mezi islámem a islámskou migrací.

Na druhou stranu, neexistuje správná genocida a zlá genocida.

Nemíním hájit příkoří jenom proto, abych stála na jedné straně složitého konfliktu.

2 0
možnosti

SPD hájí zájmy především své. Tahle parta si vytvořila politiku na kritice všeho a všech s tím, že se snaží urvat voliče ze scény, která ověřené zprávy naprosto ignoruje.

Těším se na jejich boj s uskupením soudružky Konečné. Očekávám až neskutečnou eskalaci lží a nesmyslů.

5 0
možnosti
Foto

O65t50a32k14a78r 41S63e60k21l

24. 11. 2023 7:10

MUDr. Ivan David je vzděláním lékař - psychiatr. Obávám se , že během ředitelování v Bohnicích přešel na druhou stranu.

8 0
možnosti
Foto

Obávám se, že MUDr. Ivan David je obětí své profese. Už v ČSSD prezentoval své poněkud zmatené názory a v SPD našel živnou půdu pro rozkvět své zmatenosti. A tak se dopracoval do stádia, kdy je přímo vzorovým reprezentantem tohoto podivného uskupení. Proto mne jeho vyjadřování nijak nepřekvapuje.

5 0
možnosti
Foto

J45a81n 91A42n30d93r65l44e

23. 11. 2023 22:52

to nevymyslis, jasne... Jene , napsal jste to skvele a ja -jak nerad si davam pod cizi blogy reklamu- tak dnes to porusim, prosim, berte to jako muj bezvyhradny podpis, diky https://janandrle.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=808336

2 0
možnosti

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS