Foto

Velmi dobrý příměr, který ale Stropnický nepochopí.

J24o29s85e88f 52N16i19k33l

18. 1. 2024 10:58

"Stropnický to nepochopí", zato někteří primitivové to pochopí a mohou přistoupit k činu....

Já jistě jedince chápu, dříve někteří fandili Hitlerovi, nyní pro změnu stojí za Putinem. V každém národě se najde odpad.

Jsem rád, že jsi mi Zieglere ukázal, jak má vypadat slušný a podnětný příspěvek k meritu blogu a co tady mažeš. Inu, profesionál se nezapře.

Nicméně bys mi mohl odpovědět na otázku, jestli jsou všichni ti bojeschopní muži, kteří odešli z Ukrajiny po válce, ale i v období před válkou (a že se počítají na miliony), zrádci a jestli by se měl Rakušan zabývat jejich deportací.

Foto

Dobře popsáno, Honzo. Všude na světě se najdou Eskymáci, kteří radí černochům, jak se chovat v době veder.....

Foto

Co poslat Matěje Stropnického do Moskvy aby přesvědčil Putina k mírovému řešení na Ukrajině, jistě by ochotně stáhl vojska a zasedl k jednacímu stolu. Irán také na Stropnického domluvu přestane dodávat zbraně do Ruska, Jemenu a dokonce i Hamásu. Hamás na Stropnického naléhání zruší klauzuli o nutnost zničit Izrael a přestane s nelidským vražděním židů a zneužíváním Palestinců. Nač mu dávat nakládačku, proč nevyužít jeho nadpřirozených schopností mírotvorce. Mír pro všechny, Ukrajince, Izraelce, Palestince, bezpečné proplouvání Rudým mořem. A pak jsem se probudil.

Vašek

J32a60n 80R55y54c20h16l94i98k

18. 1. 2024 10:26

Nejdřív bych s ním sepsal memorandum, že pokud se dobrovolně vzdá hlídacích psů, zaručuju mu, že bude moci se mnou žít v míru a přátelství. Teprve pak bych k němu napochodoval. A mimochodem, tu svojí půlku si může nechat do té doby, dokud bude dostatečně nadšeně souhlasit s tím, že jsem jeho nejlepší kámoš. Stejně na ni mám historický nárok.

A55d92a72m 45M15a33l54ý

18. 1. 2024 6:30

Dohady s proruskými troly zde i jinde již přestaly dávat smysl. Pojďme je napříště již ignorovat. Když se zde vyjadřují s pochopením a ve prospěch ruského vražedného režimu, neodměňujme je tím, že s nimi dikutujeme.

Jsou zde pobývajici uprchnuvší bojeschopní Ukrajinci zrádci, kteří by měli bránit vlast, nebo oběti a takto si zaslouží podporu že státních prostředků?

Foto

Já bych mu na budku nedal. Nejdříve bych do oken jeho poloviny naházel kameny a hned následně obsadil mnou nárokovanou polovinu. Ať má nějakou škodu, kterou si bude muset za své po mírové dohodě opravit. Do dohody bych přidal bod, že následně odzbrojím a zbavím se zbývajících kamenů.

Matěj je Matěj! Ale stejné myšlení zde propaguje slovenský estébák Bureš se svojí Alenkou, Karlíkem, Radkem, Alešem, Janou, ale i s Okamurou a jeho espéďáky, ale i s Putinem, který nechápe, proč Ukrajinci bojují a brání se obsazení, když Veliká Rus bude sahat od Lisabonu po Vladivostok a nikdo proti tomu nic nezmůže.

A tak se naše opozice již připravuje na vládu v ruském protektorátu!

Autor je evidentní dogmatik intelektuálně nesmělý.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS