Foto

Říkalo se, že když Kléma dal výzvu k tomu, aby se každý vrátil na své pracoviště, našli Martu v Perlovce.

Vašek

Foto

Asi v rámci ,,výzvy" 70TIS. do výroby. I on po celý svůj život statečně hobloval. Dle direktiv Kremlu

Ono nejde jenom o to, že na pozici první dámy neměla Marta Gottwaldová vzdělání. To jiná první dáma, a sice Božena Novotná, též neměla.

Ale Božena Novotná se chovala skromně, a pokud to nebylo nutné, tak se nikam necpala.

Prostě ani jedna, ani druhá na to neměly, ale rovnítko mezi ně klást nelze.

Prosté, nevzdělané, ale svým způsobem přirozeně kultivované Boženě Novotné nesahala Marta Gottwaldová ani po kotníky.

Foto

Horší je, když se hloupé ženy stanou významnými političkami a nejhorší je, když se dostanou i do vlády. Vzpomenu Kabrhelovou, ale i dnes by se takové našly.

Na zacatku padesatych let existovala "radioaktivni" (smrdelo Jachymovem, co znamenalo "smrdeti Jachymovem" uz vi asi jenom generace opelichanych kmetu jako ja) rikanka, ovsem z vyse uvedeneho duvodu se nesmela rikat verejne. "Mame Prahu stovezatou a tam Martu prd...tou."

Opravdová esence papalášství. Komanči zlikvidovali elity národa a přinesli dodneška trvající mravní bídu.

Copak by asi říkala Olga Havlová na to, že ji na pozici první dámy za třicet let vystřídá absolventka komunistické politické vysoké školy v hodnosti podplukovnice?

První dámy Václava Havla nebyly tak úzkoprsé a rozeznávaly demokraty od překabátěných, falešných postkomunistů!

Dnešní první dáma byla, na rozdíl od pana Zieglera, nad věcí. Vystudovala Vysokou politickou akademii Klementa Gottwalda. Tato politická škola byla založena v roce 1972, tedy v době normalizace, aby byli její absolventi kvalitně připraveni politicky usměrňovat příslušníky Československé lidové armády tím správným směrem. Tedy k nesmiřitelnému boji proti americkému imperialismu a paktu NATO. Marta G. byla možná prostitutka. Jak označit chování paní Pavlové nechávám na každém...

Musím se smát výmluvě, že paní Pavlová vstoupila do strany, protože pro studium na této "prestižní komunistické univerzitě" měla špatný "kádrový profil", takže musela vstoupit do KSČ. Tak proč se tam tedy cpala?

Marta Gottwaldová byla hloupá a buranská žena, která se shodou okolností stala první dámou. I přes své vlastnosti však nikdy nevstoupila do KSČ. Natož aby vystudovala na politručku s hodností podplukovnice.

A to má jako být nějaká zásluha? Proč by vstupovala, když se i tak měla lépe, než vysoce postavené komunistky.

J90a33k30u33b 19Š73o95l47c

29. 1. 2024 14:21

Dnes na Hradě sedí rozvědčík totalitního režimu a první dámou je politružka. Oba působí důstojně, ale když Pavel káže k srpnu 1968, o Janu Palachovi, tak to je hodně veselé.

Foto

Jedno mají s Klémou společné. Přehnanou úctu až pokoru k nadřízeným.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS