A je příznačné pro ruské slouhy tohoto typu, že vůbec nepochopili, že slovo svoloč pochází z ruštiny a znamená chátru a sebranku.

Takže ona influora byla označena správně a ještě k tomu i v barvě.

Výborně napsáno. Však i zde na webu je takových kolaborantů spousta. Poznáte je podle toho, že ostatním nadávají do uličního výboru. Jistě se brzy ukážou.

Říká jeden z největších kádrováků na IDnes.

Dle debaty zde, opět krásně a přesně vystiženo.

Foto

Jsem rád, že tako renomovaný žurnalista jako Tomáš Etzler nazval věci pravým jménem a že mu i soud dal za pravdu.

Jen se ptám, zda stejně hlasitě, najmě stejným slovníkem, obhajoval demokracii když byl tím zpravodajem v Číně?

Foto

A já se ptám, zda jste stejně hlasitě, najmě stejným slovníkem, psal do novin, když jste byl tím studentem v SSSR a režisérem v komunistickém Československu ?

Takže vy už se lísáte i k Etzlerovi? Taková hubenější forma dobytka jménem Pavel Novotný. Ale někomu je zřejmě podobná forma existence blízká, především vyjadřováním.

To jste špatně pochopil, pouze hájím svobodu projevu a vítám rozhodnutí soudu. Pro Jordanku Jiráskovou zcela výstižně platí na hrubý pytel hrubá záplata.

Foto

Pane Zieglere,

je rozdíl mezi svobodou projevu a právem na soudní omluvu za urážku na cti.

Každý může kohokoli svobodné urazit, ale musí počítat s následky ve formě žaloby. Soud samozřejmě muže rozhodnout všelijak.

Urážku soud ovšem uzná, pokud šlo skutečně o urážku, nikoliv jen o konstatování faktu.

Foto

Kdo nezdobí své diskuzní příspěvky "" a nekončí "Slava Ukrajine" má šanci stát se tady proruským trollem. Skoro to vypadá, jakoby Ukrajina byla pro jistou skupinu diskutérů stejnou modlou, jakou byl pro komunisty Sovětský svaz. V obou případech šlo a jde o zkreslování skutečného stavu. Ani jedna z těchto zemí si nezasloužila či nezasluhuje být obdivována. Spíš litovány za to, jakým způsobem byly svými vůdci řízeny a kam tihle lídři svou vlast dovedli.

Očividně jste nepochopil, že tu nejde o obdiv k Ukrajině, ale o averzi k rusákům. Oprávněnou.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS