Petře Nedvěde a další. Měli byste mít pochopení pro ty, kteří ještě nedorostli poznání, že Andrej Babiš je takový Mirek Dušín a hnutí ANO, to jsou takové naše Rychlé šípy. Ne každý je tak osvícený, jako vy.

Nevím s čím příznivci Babiše polemizují. ÚS Slovenské republiky nekonstatoval, že Babiš byl agentem StB, jak se tím ohání jeden jeho místní obhájce , ale odmítl Babišův protest proti jeho registraci jako agenta StB.

Ergo kladívko, Babiš je nadále registrován jako agent a tudíž podle práva jím byl. Nevím s kým se chce do konce života ještě soudit.

Babiš, člověk, který vrátil dotace, o které nikdy nežádal ani je nikdy nedostal, na Čapák, o kterém nic neví, koupil si nemovitosti, které nikde nemá přes offshore firmy, které nikdy neexistovaly, kandidoval na prezidenta, kterým nikdy nechtěl být, podal přihlášku do KSČ, kam nikdy nechtěl vstoupit, je registrovaný donašeč StB a neví vůbec o tom.

Tak trochu Houdini, že?

Foto

J30i96r31i 60C64i29z

8. 2. 2024 4:14

Kadrovak NF vse vysvetli neznalym. Napsal i odbornou disertacni praci na tema: "Soukromy zivot pana Babise", za kterou obdrzi vyznamenani od nejakeho "Pavka". Komu cest tomu cest.

To má Babiš smůlu, už nikdy nebude premiérem. Podle novely lustračního zákona bude muset mít premiér, všichni

ministři a jejich náměstci povinnost prokázat se čistým lustračním osvědčením před jmenováním do funkce.

Autorovi karma

Babiš, zvyklý všechno a priory zalhat a popřít, si byl v kauze Paměti národa tak jistý v lakýrkách roty svých právníků, že do toho šel.

Kdyby to nechal být, kdyby svým ovečkám nabulíkoval, že je to jen další zákeřná a lživá kampaň proti němu, už by si na ten zápis estébáka málokdo vzpomněl.

Ale takto dosáhl jen efektu Barbary Streisandové.

Co teď s tím?

Teď mu nezbývá než žalovat kdejakou marginálii okolo toho, kdejakou technickou nepřesnost, pochybení a u jakéhokoliv soudu, aby až ten mu dá zapravdu, mohl svým ovcím říct: vyhrál jsem soud o estébáka.

Beztak ví, že oni nemají kapacity na to se v tom orientovat a stěží rozumí vlastnímu mzdovému lístku. A že toto bude pro něj alfou i omegou toho, že "nebyl" konfident StB.

Proto tolik zuřivých soudů všemi směry, od odvolacího, přes ústavní až po Štrasburk.

Co na tom, že to bude třeba žaloba u Správního soudu na pozdní doručení jiného rozsudku.

Když je hlad, i cvrček je dobrej.

neni treba vypisovat vse o cinnostech AB

vzpomnel jsem si vcera pri zpravach stare dobre pravdive ceske prislovi o varici vode

Foto

"Všechny soudy na Slovensku jsem vyhrál a budu se tam soudit třeba až do konce svého života."

Kampáááááň proti makajícímu nespavci je spojenci koalice vedena současně v těchto zemích : Francie, Slovensko, Česká republika a nakonec v celé EU prostřednictvím Evropské komise (Čapák, linka na tousťák a nově vrtulníky)

Foto

Ve Francii? Tam proti Babisovi nic nevedou. Má tam legálně majetek a platí za něj majetkovou daň.

Foto

Máte naprostou pravdu a karmu.

KAŽDÝ rozumný a vnímavý jedinec s vámi musí plně souhlasit. Vždyť jsme mnohokrát slyšeli Andrejka mluvit, známe jeho názory a máme naprosto jasnou zkušenost s jeho konáním, přístupem k ostatním, jeho ryzím charakterem a všeobjímající empatií. Jsem přesvědčen, že je jen otázkou času, kdy bude (svato)řečen, klidně se to může stát ještě za jeho života.

Už aby se zase chopil kormidla této republiky, tak jakostně jako ve svých minulých dvou volebnních obdobích, a otočil jím správným směrem, zcela opačným než současná vláda.

Určitě pak zmizí veškerá nevraživost v této zemičce a bude muset dojít ke splynutí názorů a ty jeho nabudou vrchu. Už aby se rázně skoncovalo se všemi těmi kverulanty, kritiky a nespokojenci, určitě se najde vhodně formulovaný zákon.

A nastane ráj v našich končinách.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS