Po 2. světové válce a po historických zkušenostech s vyháněním a pogromy táhnoucími se déle než od středověku bylo vysloveno heslo izraelského lidu, které vyjadřuje vše.

Již nikdy nepůjdeme jako ovce na porážku! Již nikdy!

Využívám této příležitosti a omlouvám se Honzovi Viklickému za to, že jsem jej označil kdysi za proruského. Mýlil jsem se a nějak jsme si ho spletl s Vítem Skalickým. Sice si v něčem nerozumím, ale on proruský není.

A co se týče Izraele, je to OK.

Ne vždy s Vámi souhlasím, ale pod tento blog se podepisuji se vším všudy. Při hledání informací o masakru na LOH v Mnichově 1972 jsem pochopil mnoho z onoho takzvaného „spravedlivého boje“, což ze strany protivníků Izraele až příliš často byl jen teror, zákeřné útoky a vraždy.

Díky za moudrá slova! Také mne překvapuje, kdo tu výzvu podepsal! Nesmíme zaměňovat vrahy se zavražděnými!

Překvapuje mne a nedovedu to po chopit, proč o tomto přepadení se dostaly informace s takovým zpožděním!

Pribudne ďalšia otázka, vždy sa nájde jedna strana, že to bolo nutné, druhá strana, že sa to mohlo dosiahnuť miernejšie.

Bolo potrebné zdevastovať Drážďany, bolo potrebné zhodiť na Japonsko atómové bomby, bolo potrebné plošné bombardovanie Vietnamu, bolo potrebné zdevastovať Gazu...?

Foto

Za mě jasná karma

Celá ta petice je jen jakousi schizofrenií některých intelektuálních elit, které by chtěli mír na celém světě, ale zároveň jako by nechápali, že Izrael musí ten mír tvrdě vybojovat proti teroristickému hnutí a jeho ideologii prorostlé do myšlení většiny obyvatel Gazy, ale i do protižidovského smýšlení ve světě (viz demonstrace na celém světě na podporu Palestiny bezprostředně po masakru 7.10.).

Izraelci přitom nedělají de facto nic jiného než dělaly USA, když po 11.9. vyhlásili válku teroristické organizaci Al Kajdá. Proč tehdy nevznikaly podobné petice ??

"...na palestinské straně není s kým jednat, protože umírnění Palestinci už dávno utekli a Hamás musí být podle ní zlikvidován...."

Ovšem to se nějak, i přes velkohubá prohlášení toho slavného Bibiho v premiérském křesle, nějak moc nedaří, že.

Foto

Umírnění Palestinci neexistují. Aspoň nikdo o nich vědí. Je 1, 5 milionů Arabů, kteří žijí ve shodě se Židy, slouží dobrovolně v jejich armádě a zastupují stát Izrael

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS